ריפוי באמצעות המחשבה

עודכן ב: 8 יול 2020

כשמרפאים את הגוף באמצעות המחשבה לא רואים את הטיפול בעיניים.  זה בעצם ההבדל העיקרי בין, למשל, תרופה שבולעים, המחטים שרואים בדיקור סיני, מסאג׳ שמרגישים, או פסיכולוג שמדברים איתו.


אי אפשר לראות מחשבה!  אבל בהחלט אפשר להרגיש את התוצאות שלה.גוף - נפש ורפואה


היום כולם יודעים - מצב נפשי ומנטלי (למשל סטרס) יכול לגרום למחלה. העניין הוא, ועל זה חשוב לשים את הדגש,

גם ההפך עובד. הנפש יכולה גם לרפא מחלה!


מחשבה מרפאת


הבעיה העיקרית היא, שמהרגע שיודעים שחולים, המחלה שולטת.  בהכל.  כל החיים משתנים (כמעט תמיד) והופכים להיות סביב המחלה.  תדעו -  אתם, ורק אתם, שולטים בגוף שלכם.  לא המחלה.  אם אתם רוצים להיות בריאים, ומאמינים שתהיו בריאים -  אתם תהיו בריאים.


תבינו -  כל מחלה באשר היא, היא רק חלק קטן מהגוף שלכם!  יש לכם עוד המון חלקים בריאים בגוף, שעובדים מצוין.  אז למה לתת את כל המשקל למחלה?

ותמיד יש את התחושה הזאת כשחולים,  שזהו,  עכשיו בחיים לא תיהיו שוב בריאים.  כואב וזה יהיה ככה לנצח.  אז ממש לא -  ברגע שתחליטו שאתם לא מוכנים לחיות ככה,  תתחילו לעשות צעדים כדי להעלים את המחלה.


זה לא הגיוני


נכון - זה לא. מי שמחפש היגיון לא יצליח לעבוד עם הנפש והמחשבה. צריך לשחרר את ההיגיון.  את כל מה שחושבים שיודעים ואת כל מה שחושבים שנכון צריך לאפשר לגוף לעשות את שלו.  גם כשזה לא הגיוני,  גם בלי להבין ובלי לדעת איך.  להשתדל להעצים את האמונה.


תחשבו על זה - אנחנו (כולל הרופאים) לא יודעים כמעט כלום על הגוף!  על איך הוא עובד,  על הרגש,  על הקשר בין הרגש לגוף ועוד פחות על המחשבה, (בטח ובטח על כל מה שלא מודע).

אתם לא מאמינים למה הגוף מסוגל! 

יש אין ספור סיפורי פלא על אנשים שהבריאו רק בזכות העובדה שהם שינו את התפיסה.  לאמונה ולרצון יש כוח הרבה יותר גדול ממה שנראה.


כמה דברים שצריך לדעת:


זה לא עובד מיד אז אל תתייאשו אם לא תראו מהר תוצאות.  הגוף יותר איטי מהמחשבה.  כמו שלא רואים איך שיער מתארך ורק אחרי תקופה פתאום מגלים שהוא ארוך יותר.  תתמידו, תאמינו ותראו שהגוף יגיב.


רק אתם (ולא המחלה) קובעים כמה מהר תחלימו בתהליך ההחלמה צריך להתמודד עם הרבה ״שדים״ מהעבר, לשחרר פחדים, טראומות וכעסים (גם במחלה פיזית) וזה תהליך קשה. ולפעמים גם ארוך.

ולכן - לכל אחד יש את הקצב שלו. שני אנשים שסובלים מאותה מחלה יחלימו בקצב אחר.

יש גם לא נעים בדרך וגם איתו צריך להתמודד.  קחו בחשבון שזה חלק מהעניין.  (יש כאלה שבשבילם ההתמודדות יותר קשה ויותר כואבת יותר מהמחלה עצמה).

צריך לטפל בכל הגוף ולא רק במה שכואב הגוף הוא יחידה אחת מורכבת מאוד. אי אפשר לטפל רק במה שכואב. צריך לטפל בהכל. זה שכואבת הרגל, לדוגמא, לא אומר שצריך לטפל דווקא שם (או רק שם).


החלמה אמונה ותקווה


באמת שלא צריכים להיות הילרים כדי להבריא באמצעות המחשבה.  צריך רק להבין את הכוח שלה. זה אמיתי וזה קיים.  הכוח להבריא נמצא בידיים שלכם ולא של המחלה!  גם אם הרופאים אומרים שאין טיפול,  או מציעים טיפול שאתם לא רוצים,  גם אם הם (וכל מי שמסביבם) אומרים שאין תקווה.  יש הרבה מעבר למה שאנחנו יודעים ולמה שיודעת הרפואה.  ההחלמה שלכם תלויה רק בכם!  באמונה שלכם בעצמכם וברצון שלכם להבריא באמת.  רק אתם מחליטים מה יקרה בחיים שלכם ואם יש, או אין לכם תקווה.

כולם כל כך מפחדים ליצור תקוות שווא ולעורר אמונה.  אבל אם אתם שואלים אותי - עדיף שתאמינו שאתם יכולים להבריא ותיכשלו,  מאשר שתוותרו מראש ולא תנסו בכלל.

שתהיה לכולם רפואה שלמה!

מי אני?

קוראים לי נועה ואת המסע שלי עם ההילינג התחלתי לפני יותר מעשור. למדתי אסטרולגיה, קריאה בקלפים, כירולוגיה (קריאה בכפות ידיים), עשיתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ואני ממשיכה כל הזמן ללמוד. 

 

את שיטת הטיפול הייחודית לי פיתחתי לאחר שגיליתי שלבני הבכור - אור, יש גידול בראש ולרופאים לא היו פתרונות. 

היו לי שתי ברירות - לוותר, או לנסות לטפל בו ולעזור לו לחיות. את הבסיס ידעתי מאינטואיציה ואת השאר למדתי ופיתחתי תוך כדי הטיפולים בו. אור חי ללא טיפולים קונבנציונלים וללא תרופות שנה ו-8 חודשים מעבר למה שהרופאים העריכו שיחיה.
 

הטיפול באור לימד אותי לשלב את כל הידע שרכשתי, להשתמש באינטואיציות שלי ולהשתמש ביכולות שלי בשביל לאפשר לגוף לרפא את עצמו. 
 

אם אתם מרגישים שבא לכם שינוי - להרגיש טוב יותר בגוף ובנפש, אתם מוזמנים לחוות ריפוי שונה. זה תהליך מדהים ובמהלכו (ובסופו) המון טוב.
אני אשמח מאוד לפגוש אתכם.
 

התמונה שלי.png
נועה לוי - הילרית
054-3254777