top of page
תהליך
הריפוי

הטיפול הוא הדרגתי. הוא מתחיל מהדברים שהכי דחוף לרפא אותם, או שהכי מהיר לרפא אותם - והולך ומעמיק. בזכות התהליך הזה, כבר בטיפול הראשון מרגישים הטבה, והשיפור הולך ומתעצם מטיפול לטיפול ככל שעובר הזמן, תוך הקשבה לקצב וליכולת של המטופל.

פרחים סגולים.png

הטיפול הפיזי מטפל בגוף עצמו. החל מכאבים שונים (אם יש) כמו למשל: רגליים, גב, בטן, איברים פנימיים, ראש וכו׳, וכלה במה שמגדירים אותו מחלה (כולל מחלות כרוניות, גם אלה שלפי הרפואה המערבית חשוכות מרפא).

כשאני ״מתחברת״ אליכם אנרגטית אני מבינה מה הגוף צריך ועוזרת לו לעשות מה שנכון לו כדי לרפא את עצמו. 

ברב המקרים, כדי לשפר את המצב הגופני, צריך לטפל גם במצב הנפשי והתודעתי מכיוון שהם קשורים אחד לשני באופן ישיר או עקיף. ככל שמשחררים יותר דברים רגשיים ומטפלים בהם, משתפר בהתאמה המצב הגופני.

טיפול
בגוף

הטיפול הנפשי הוא טיפול שנוגע ברגשות המודעים והלא מודעים. לכל רגש יש ביטוי פיזי ולכל כאב פיזי יש ביטוי רגשי ולכן הם משפיעים אחד על השני. בנוסף להשפעות שיש לרגש על הגוף, הוא משפיע על אורח החיים הכללי. ההשפעות יכולות להתבטא למשל בתחושה של תקיעות (בקריירה, בחיים, בזוגיות), בדיכאון, בשינויי מצב-רוח, חרדות, כעסים, קונפליקטים פנימיים ועוד... הבעיות נוצרות בגלל רגש כואב שכדי לא להתמודד איתו אנחנו ״דוחפים אותו פנימה״, מנסים להתעלם ממנו ולהמשיך כרגיל בחיים, כאילו הוא לא קיים.

כדי לטפל ברגש, אני מאפשרת לגוף לשחרר את אותם רגשות לא נעימים ע״י העלאת הרגש למודע. ברגע שהרגש יוצא החוצה במקום לשקוע הוא משתחרר ומאפשר לרגשות חדשים ונעימים להיכנס.

אחרי טיפול ריגשי בד״כ מרגישים הקלה רגשית גדולה, תחושה של שחרור ואופטימיות חדשה שלא היתה קודם. 

טיפול
בנפש

מאז עלייתה של הפסיכולוגיה לפני מעל מאה שנים ידוע שרב הדברים שמעצבים אותנו ומשפעים עלינו הן חוויות לא מודעות שאנו חווים במהלך חיינו. חוויות טובות מעניקות לנו כוח ותקווה, בעוד חוויות לא נעימות מלמדות אותנו ומחשלות אותנו כשמתמודדים איתן בצורה נכונה. מכיוון שעיבוד של חוויות, במיוחד כאלה שמחוברות לרגש, לוקח המון אנרגיה, אנחנו מכניסים את רב החוויות והזכרונות למעין מחסן שנקרא ׳לא מודע׳. 

 

כשחוויה לא נעימה לא מעובדת כמו שצריך, מתחילות להיווצר בגוף בעיות. התוצאה היא שיבוש של מנגנונים תקינים שקיימים בגוף. השיבוש יוצר מגוון תחלואים כמו למשל: חרדות, פוביות, הימנעויות ממצבים, תוקפנות, דיכאון, תקיעות בחיים, כאבים כרוניים בגוף, מחלות כרוניות, גידולים, ועוד ועוד ועוד. 

כדי לטפל בכאב בגוף, במחלה, בעניינים נפשיים או לשנות דפוסים התנהגותיים, צריך להגיע לאותן חוויות לא מודעות ולא מעובדות ולאפשר לגוף לעבד אותן בצורה נכונה. 

 

מכיוון שהחוויות הלא מודעות מוסתרות מאיתנו טוב טוב, כי הזיכרון שלהן מאוד מאוד כואב והגוף לא רוצה להיפגע. אני מגיעה אליהן מאוד בעדינות ובהדרגה. אני קשובה כל הזמן למטופל ורק כאשר זה נכון ב-100% לגעת בהן אני פותחת ומשחררת את החוויה עצמה והפחדים הקשורים אליה. 

מתוך זה משתנים ומשתחחרים הדפוסים הפיזיים וגם הדפוסים הנפשיים, ומתפתחים דפוסים חדשים בריאים ונכונים. 

טיפול
בתודעה

הגוף הפיזי שלנו זמני, אבל הנשמה שלנו היא נצחית. אנחנו מגיעים לפה אחרי יותר, או פחות גילגלים, כל אחד לפי ותק הנשמה שלו והשיעורים שהוא בחר לקבל בחיים האלה וקיבל בחיים הקודמים. הרבה פעמים קורה שחוויה מגילגולים קודמים נשארת בלא מודע שלנו ומשפיעה על הרגש וההתנהלות שלנו. בגלל שהיא לא מטופלת היא יכולה ליצור דפוסי התנהגות או פחדים לא מודעים ובכך להשפיע על בריאות הנפש והגוף. 

בטיפולים בגילגולים קודמים צפות חוויות מגילגולים קודמים ועצם העלתם למודע, כמו גם השיחה עליהם מנקה אותם ומרפאת.

למרות שמהות הטיפול שלי אינה תיקשור, לפעמים תקשור עם נשמות הוא חלק מתהליך הריפוי. אם יש טראומה שקשורה בנשמה של מת, מוות לא פתור במשפחה, או עניינים לא פתורים מול נשמה שיוצרים תקיעות אצל מטופל, ייתכן מאוד ואותה נשמה תגיע כדי לעשות סגירת מעגל או לעודד את המטופל ולחזק אותו. 

גילגולים
ותקשור
קודמים

אנחנו מתרגלים - בזכות זה אנחנו חיים.

אנחנו משקיעים אנרגיה פעם אחת בלעבד מצב, ופעם שניה באיך להתמודד איתו ומאמצים את זה כהרגל באופן לא מודע. למען האמת אנחנו רב הזמן עובדים על ״אוטומט״, מה שמאפשר לנו לעשות כמה דברים במקביל, כמו ללכת ולדבר בו זמנית. 

אותו אוטומט עובד גם במצבים אחרים. למשל רגל צולעת משנה את מאזן העמידה וההליכה ומתרגלים אליו. גם אם הרגל תבריא יקח זמן לשקם את ההליכה שהשתנתה. אותו הדבר למשל לגבי התקפי חרדה. הגוף יוצר תגובה חריפה לגורם שמעורר פחד ואותה התגובה מתעוררת בכל פעם שאותו גורם מתעורר. מכיוון שהתהליך הזה לא מודע, קשה מאוד להפסיק אותו בצורה מודעת. 

חלק גדול מהטיפול שלי יוצר חיבורים חדשים והרגלים חדשים ונכונים כדי ליצור מצב בריא קבוע ולא משתנה גם אל מול האי-יציבות של החיים.  

שינוי
הרגלים
bottom of page