איך להשתמש בחוש השישי

עודכן ב: 3 דצמ 2019

על החוש השישי ומה שאי אפשר לראות...

מה שלא רואים בעיניים, לא קיים.

תודו - קשה לבטוח במשהו שלא רואים. דמיינו רגע: ריח כבד של שריפה באוויר, אתם מסתכלים לכל כיוון ולא רואים כלום. פשוט כלום. אפילו לא טיפה עשן. כמה תסתמכו על חוש הריח שלכם? עד שלא תראו את השריפה בעיניים, יהיה בכם ספק. אולי הכל בראש???


אז למה אנחנו סומכים רק על העיניים? למה שאר החושים חשובים פחות?


יש לנו חושים מדהימים שנותנים המון מידע ובלעדיהם לא היינו מסתדרים בעולם. זה משהו שחשוב לזכור. אם תחכו כל הזמן לאישור של העיניים, תפסידו המון! יש עולם שלם מעבר למה שאפשר לראות.


לסמוך על החושים והתחושות


אינסטינקט הוא משהו שקורה באופן אוטומטי, כלומר בלי לחשוב. אנחנו נולדים עם סל אינסטינקטים לא קטן, שתפקידו לעזור לנו לשרוד.

המעניין הוא, שכשמתבגרים, מסתמכים על האינסטינקטים פחות ופחות. השאלה היא למה. שוכחים איך להשתש בהם? הם נעלמים כי משתמשים בהם פחות? למה אנחנו מנסים לבטל אותם באופן מודע ומשתדלים להתעלם מהם ולפעמים אפילו מתנהגים הפוך?


החוש השישי - אוסף של אינסטינקטים


החוש השישי, זה שנעלם מעינינו, הוא אוסף של אינסטינקטים ותחושות. כמו כל שאר החושים, הוא כאן כדי לעזור לנו לחיות. הוא לא שייך רק ליחידי סגולה, הילרים, מתקשרים, מכשפים ומכשפות. הוא קיים אצל כולנו! תלמדו להקשיב לו.


החוש השישי מתבטא בצורה שונה מהמחשבות הרגילות. הוא מגיע כתחושה, כחשש, כרעיון מוזר, כדחף, כסלידה, כהתכווצות כמעט לא מורגשת בבטן. הוא לא אומר: ״הי, שימי לב, כדאי לעשות ככה, כי כבר היית בסיטואציה הזאת ועשית טעות״. לא. הוא יבוא בשניה הזאת לפני שאתם עומדים לעשות את הטעות הזאת שוב. ברגע הזה איזה קול קטן יהדהד לך בראש ויגיד "אני לא יודע למה, אבל משהו פה נראה לי לא בסדר״, הוא יכווץ את הבטן, או יעשה מחנק בגרון, יתעורר פתאום צורך, או עצב, או פחד גדול. כל מיני דברים שנוגדים את ההיגיון. החוש השישי הוא בעצם אוסף של תחושות לא רציונאליות, אינסטינקטים ורגשות.


לחבר בין הלב והראש


זה לוקח זמן, אני מודה, ללמוד להשתמש בחוש השישי ולהבין אותו. זה מה שנקרא לחבר בין הלב לבין הראש.

מכירים את זה שיש אנשים שפשוט לא מסתדרים לכם? ואין סיבה ועוד לא קרה כלום - אתם לא מכירים אותם בכלל, אבל יש לכם תחושה שמהם שעדיף להתרחק? כמה פעמים הקשבתם לתחושה הזאת? וכמה פעמים לא? כמה פעמים גיליתם בדיעבד שהיה עדיף להתרחק?

אותו עיקרון פועל בכל תחום. ״מרגיש״ לעשות ככה, לבחור בבחירה הזאת ולא באחרת. כשלומדים להקשיב לגוף נפתח עולם שלם של הבנות.


איך להקשיב לחוש השישי?


אפשר להתחיל בלעצום עיניים ולהרגיש את הגוף. כשעוצמים עיניים שאר החושים מתחילים לבלוט.

תתרכזו בסביבה שלכם, תקשיבו לקולות שמסביבכם, לאוויר שמקיף אתכם. תרגישו את האיברים בגוף שלכם. תנשמו. נשימה עמוקה וטובה כזאת. תקשיבו למחשבות שצפות. אתם אמורים לחשוב! עצם החשיבה בזמן של שקט מאפשרת למוח להתנקות. תרגישו. את הידיים, הרגליים, את הדופק. תרגישו איך האוויר נכנס ויוצא מהריאות, איך הקיבה מתכווצת ומתרחבת. תרגישו איך הדם זורם. תלמדו להכיר את הגוף.

כשתכירו את הגוף שלכם, תוכלו להגיד כשמשהו משתנה. אם הדופק נהיה מהיר יותר, אם לחץ הדם עולה, אם השרירים כואבים, אם הקיבה מתהפכת. אולי אתם לא חולים, אולי הגוף שלכם מנסה לדבר אליכם - תקשיבו לו. אולי הוא מבקש שתשנו משהו בחיים, שתדברו עם מישהו על מחשבה או רגש, שתעשו משהו שלא עשיתם ואתם צריכים לעשות, שתעשו בחירה אחרת, אולי הגוף פשוט מבקש שתעצרו הכל ותיקחו לעצמכם רגע של שקט.

הגוף מנחה אתכם. הוא תמיד איתכם, פה. כדי לעזור לכם ברגעים הקשים שלכם, כשאתם לא יודעים מה לעשות. הגוף שלכם הוא חלק מכם. אתם יכולים לעזור לו, בעצם ההקשבה שלכם ועל הדרך, גם להרגיש יותר טוב.מי אני?

קוראים לי נועה ואת המסע שלי עם ההילינג התחלתי לפני יותר מעשור. למדתי אסטרולגיה, קריאה בקלפים, כירולוגיה (קריאה בכפות ידיים), עשיתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ואני ממשיכה כל הזמן ללמוד. 

 

את שיטת הטיפול הייחודית לי פיתחתי לאחר שגיליתי שלבני הבכור - אור, יש גידול בראש ולרופאים לא היו פתרונות. 

היו לי שתי ברירות - לוותר, או לנסות לטפל בו ולעזור לו לחיות. את הבסיס ידעתי מאינטואיציה ואת השאר למדתי ופיתחתי תוך כדי הטיפולים בו. אור חי ללא טיפולים קונבנציונלים וללא תרופות שנה ו-8 חודשים מעבר למה שהרופאים העריכו שיחיה.
 

הטיפול באור לימד אותי לשלב את כל הידע שרכשתי, להשתמש באינטואיציות שלי ולהשתמש ביכולות שלי בשביל לאפשר לגוף לרפא את עצמו. 
 

אם אתם מרגישים שבא לכם שינוי - להרגיש טוב יותר בגוף ובנפש, אתם מוזמנים לחוות ריפוי שונה. זה תהליך מדהים ובמהלכו (ובסופו) המון טוב.
אני אשמח מאוד לפגוש אתכם.
 

נועה לוי - הילרית
054-3254777
נועה לוי - הילרית
054-3254777

קליניקה מקסימה, גישה נוחה ללא מדרגות. ושפע של חניה ברחוב

סוקולוב 47, נהריה

* אפשר גם לקבוע טיפול מרחוק

  • White Facebook Icon
  • YouTube - White Circle
  • White Instagram Icon

© 2019 by Studio-buooot.com 

  • Grey Facebook Icon