top of page

חלומות שמתגשמים - תקשור ונבואה דרך חלומות

יש את #החלומות הרגילים. אלה שמגיעים כל לילה. את חלקם זוכרים וחלקם לא, הם מלווים אותנו במשך הלילה ונעלמים, או נשכחים כשמגיע הבוקר.

ויש את החלומות האחרים…

החלומות האלו שאנחנו מתעוררים מהם וברור לנו שהיה פה משהו אחר. משהו חריג. משהו שצריך לזכור או צריך להבין... יש לנו את התחושה שהחלום הזה, בשונה מחלומות אחרים, בא להאיר משהו, או להגיד משהו וכדאי להבין אותו.
יש שלושה סוגי חלומות ״אחרים״ שהם לא החלומות ״רגילים״


חלום תיקשור


המשמעות של #תקשור היא בעצם תקשורת עם מישהו או מישהי - שיחה או מפגש.

#בחלומות כאלו אתן יכולות (או יכולים) לפגוש או לדבר מישהו שלא ראיתם מזמן, מישהו שחשוב לכן, או מישהו שכבר לא בחיים,

החלומת האלו יהיו ממש ״חיים״. אתן תרגישו שהוא, או היא נמצאים ממש לידכם. החלום יהיה צבעוני, עם פרטים ברורים מאוד. כשתתעוררו תזכרו את החלום ממש בבירור. תרגישו שזה ממש קרה, שזה היה חלום ״אמיתי״ ושנפגשתם ממש כמו במציאות. תוכלו ממש להרגיש אותו פיזית (או אותה) את החיבוק שלו, לשמוע את הקול שלו ואפילו את הריח שלו.

מי שיש לה נשמת להבה יכולה לחלום על הלהבה שלה ולתקשר איתה דרך החלום

וחלומות כאלו הם דרך מצוינת לדבר ולהיפגש שום (גם אם רק לרגע) עם מי שכבר אינם בחיים.

חלומות תיקשור הם בד״כ מאוד מרגשים, כי האנשים שיגיעו בחלומות הם אנשים שאתם #מתגעגעים אליהם, שהנוכחות שלהם מנחמת ומרגשת.

שימו 💙 - אפשר #לתקשר בחלום עם אנשים (חיים או מתים) שיש עניין לא סגור איתם (למשל משהי שרבתן איתה, שאתן לא אוהבות, או מישהי שעשתה לכן משהו רע.

במקרה כזה התחושה בחלום תהיה לא נעימה, יאמרו דברים שאולי לא תרצו לשמוע.

שאר המאפיינים של החלום יהיו זהים.


לקריאה נוספת:


חלום נבואי - חלום על משהו שיקרה בעתיד (חלומות שמתגשמים)

  1. העניין הטריקי הוא, שאתם תחלמו לפני שהדבר קרה. אז כשתתעוררו מהחלום הזה, לא תדעו שזה היה חלום נבואי. זה משהו שתגלו אחרי. אתם תתעוררו עם תחושה שחלמתם חלום ״אחר״, קצת מוזר, שאתם לא מבינים ממש למה חלמתם אותו. 

  2. חלומות עם מסרים - חלום עם מסר בשבילכם, או מסר שאתם צריכים להעביר הלאה.אתם בעצם חולמים על משהו שלא ידעתם.


איך תדעו שהחלום הוא חלום נבואי?

הנושא של החלום יהיה שונה. זה לא יהיה כמו המחשבות הרגילות שלכם, או משהו שהייתם רוצים, או בכלל משהו שקשור לחיים שלכם דווקא,

זהי יהיה שונה!

למשל... תחלמו פתאום על מישהו שלא ראיתם המון זמן ואין שום סיבה שהוא (או היא) יופיעו לכם פתאום בחלום. אולי תחלמו בכלל על משהו שקרה בארץ אחרת.

יש #חלומות_נבואיים_טובים, שמנבאים למשל #הריון, #חתונה, #זוגיות, #כסף שיגיע, #החלמה ממחלה. אבל יש גם #חלומות_רעים עם מסרים קשים, כמו חלום על #מוות, חלום על אסונות או חלומות על מלחמות. לחלום #חלום_רע שבסוף #מתגשם זה משהו שיכול מאוד להכביד ולהפחיד. ובכלל - לחלום חלומות רעים זה נוראי. ומי שיש לו הרבה כאלו (בין אם הם מתגשמים ובין אם לא) ממש לא ירצה לחלום ואפילו יתקשה ללכת לישון. מי שנתקל או נתקלה במקרה כזה יכולים לפחד שכל חלום רע שלו או שלה יתגשמו. חשוב לי להגיד לכם ולכן בנקודה הזו שאין לכם שליטה על החלום ולא על העתיד. אתם לא יכולים למנוע או לשנות את מה שיקרה. אם גילו לכם מה שעתיד לקרות, יש לזה איזשהי סיבה: להכין אתכם נפשית כדי שיגיע הרגע הקשה, לתת לכם כלים להתמודד לעזור לאנשים שסביבכם להתמודד, או כדי שהנשמה שלכם תעשה את העבודה האנרגטית שהיא יודעת לעשות גם אם אתם לא מבינים למה.

איך תדעו שקיבלתם מסר בחלום?

לחלומות האלו יש המון צורות. מה שמאפיין אותם זה שהם חלומות פחות ברורים ויותר קשה לזכור אותם #מחלומות_תיקשור או #חלומות_נבואיים. מי שיעביר לכן ולכם את המסר יכול להיות אדם שאתם מכירים, או מישהו שלא פגשתם מעולם. (זו יכולה להיות גם ״ישות״, מלאך, המדריכים האישיים שלכם, או דמויות מיסטיות למשל מהתנ״ך, או ממיתולוגיה אחרת). המסר בחלום אמור להיות ברור, למרות שהחלום יכול להיות מטושטש ולא מובן. הגיוני שיהיה לכם צורך לכתוב את המסר כשתתעוררו. לרב המסר לא יהיה עבורכם ואם הוא יהיה עבורכם הוא יאיר לכם באור שונה סיטואציה, יספק לכם פיתרון, או ישנה לכם תפיסה. אחרי חלומות כאלה יכולה לעלות השאלה - האם להעביר את המסר הלאה, או לא. כי זה יכול להיות מסר ״רע״. אני, באופן אישי חושבת שאם מישהו העביר דרככם מסר, כנראה יש סיבה והמסר צריך להגיע, גם אם הוא קשה, למי שהוא מיועד. כמובן שצריך להעביר אותו בעדינות ורגישות, אבל כן למצוא את הדרך.

איזה חלומות את חולמת?

חלומות שמתגשמים

מתקשרת דרך חלומות

באים אלי אנשים מתים

חלומות מפחידים


 

מתקשרת דרך חלומות, מקבלת מסרים בדרך אחרת, יודעת מה עומד לקרות, רוצה לדעת איך לעבוד עם זה, איך לשפר את היכולות האלו? דברי איתי 054-3254777

רוצה לקרוא מאמרים ייחודיים? הצטרפי למסלול המנויים 💛


מוזמנת לעקוב אחרי בערוץ היוטיוב של אור הילינג, בדף הפייסבוק, או להצטרף לקבוצה: הילינג, כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול, באינסטגרם ובטיקטוק: @orhealingכתבה: נועה לוי - הילרית ומתקשרת, מדריכה בשיטת ״אור הילינג״ 054-3254777

77 צפיות0 תגובות

Comments


מי אני?

קוראים לי נועה ואת המסע שלי עם ההילינג התחלתי לפני יותר מעשור.
למדתי אסטרולגיה, קריאה בקלפי טארוט, כירולוגיה (קריאה בכפות ידיים), עשיתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ואני ממשיכה כל הזמן ללמוד. 

 

את שיטת הטיפול היחודית לי פיתחתי לאחר שגיליתי שלבני הבכור - אור, יש גידול בראש ולרופאים לא היו פתרונות. 

היו לי שתי ברירות - לוותר, או לנסות לטפל בו ולעזור לו לחיות.
את הבסיס ידעתי מאינטואיציה ואת השאר למדתי ופיתחתי תוך כדי הטיפולים בו. אור חי ללא טיפולים קונבנציונלים וללא תרופות שנה ו-8 חודשים מעבר למה שהרופאים העריכו שיחיה.
 

הטיפול באור לימד אותי לשלב את כל הידע שרכשתי, להשתמש באינטואיציות שלי ולהשתמש ביכולות שלי בשביל לאפשר לגוף לרפא את עצמו. מאז אני מטפלת ועוזרת לכל מי שמגיע/ה אלי להבריא. להתחבר לעצמו, לנקות את הפצעים, להגשים משאלות ולחיות טוב יותר.
 

אם אתם מרגישים שבא לכם שינוי - להרגיש טוב יותר בגוף ובנפש, אתם מוזמנים לחוות ריפוי שונה. זה תהליך מדהים ובמהלכו (ובסופו) המון טוב.
אני אשמח מאוד לפגוש אתכם.
 

התמונה שלי.png
נועה לוי - הילרית
054-3254777
bottom of page