top of page

חלומות


יש את החלומות הרגילים. אלה שהמוח מייצר כדי לעבד את היום-יום וכדי לאתחל את עצמו.

ויש את החלומות האחרים…

אז... יש שלושה סוגי חלומות ״אחרים״ שהם לא החלומות האישיים.

  1. חלום תיקשור - שיחה או מפגש עם מישהו (או מישהי). זו יכולה להיות שיחה עם מי שכבר לא בחיים, או שיחה עם מי שכן. החלומת האלו יהיו ממש ״חיים״. אתם תרגישו שמי שאתם פוגשים ממש נמצא לידכם. החלום יהיה צבעוני, עם פרטים ברורים מאוד ועלילה. כשהחלום הזה יגמר אתם תתעוררו ותזכרו אותו ממש בבירור. אתם תתעוררו עם התחושה שזה קרה, שזה היה חלום ״אמיתי״ ושנפגשתם ממש כמו במציאות. חלומות תיקשור הם בד״כ מאוד מרגשים, כי האנשים שיגיעו בחלומות הם אנשים שאתם מתגעגעים אליהם, שהנוכחות שלהם היא נוכחות מנחמת ומרגשת. אני מסייגת ואומרת - להיות שגם אנשים שיש לכם עניין לא סגור איתם יגיעו ואז התחושה תהיה פחות נעימה, אבל המאפיינים של החלום יהיו זהים.

  2. חלום נבואי - חלום על משהו שעתיד לקרות. העניין הטריקי הוא, שאתם תחלמו לפני שהדבר קרה. אז כשתתעוררו מהחלום הזה, לא תדעו שזה היה חלום נבואי. זה משהו שתגלו אחרי. אתם תתעוררו עם תחושה שחלמתם חלום ״אחר״, קצת מוזר, שאתם לא מבינים ממש למה חלמתם אותו.  איך תדעו שהחלום הוא חלום נבואי? הנושא של החלום יהיה שונה. אלה לא יהיו המחשבות הרגילות שלכם, או הרצונות הפרטיים שלכם. יכול להיות שמי שתחלמו עליו זה מישהו שלא ראיתם המון זמן ואין שום סיבה שהוא (או היא) יופיעו לכם פתאום בחלום. יכול להיות שתחלמו על משהו שקרה בארץ אחרת. יש חלומות נבואיים ״טובים״ אבל הרבה פעמים חלומות כאלו הם חלומות ״רעים״ עם מסרים קשים, כמו מוות, אסונות או מלחמות. לחלום חלום רע שגם מתגשם זה משהו שיכול מאוד להכביד ולהפחיד. מי שנתקל או נתקלה במקרה כזה יכולים לפחד שכל חלום רע שלו או שלה יתגשמו. חשוב לי להגיד לכם ולכן בנקודה הזו שאין לכם שליטה על החלום ולא על העתיד. אתם לא יכולים למנוע או לשנות את מה שיקרה. אם גילו לכם מה שעתיד לקרות, יש לזה איזשהי סיבה: להכין אתכם נפשית כדי שיגיע הרגע הקשה, לתת לכם כלים להתמודד לעזור לאנשים שסביבכם להתמודד, או כדי שהנשמה שלכם תעשה את העבודה האנרגטית שהיא יודעת לעשות גם אם אתם לא מבינים למה.

  3. חלומות עם מסרים - חלום עם מסר בשבילכם, או מסר שאתם צריכים להעביר הלאה. אתם בעצם חולמים על משהו שלא ידעתם. לחלומות האלו יש המון צורות. הם הרבה פחות ברורים והרבה פחות זכירים מחלומות תיקשור או חלומות נבואיים. מי שיעביר לכן ולכם את המסר יכול להיות אדם שאתם מכירים, או מישהו שלא פגשתם מעולם. (זו יכולה להיות גם ״ישות״, מלאך, המדריכים האישיים שלכם, או דמויות מיסטיות למשל מהתנ״ך, או ממיתולוגיה אחרת). המסר בחלום אמור להיות ברור, למרות שהחלום יכול להיות מטושטש ולא מובן. הגיוני שיהיה לכם צורך לכתוב את המסר כשתתעוררו. לרב המסר לא יהיה עבורכם ואם הוא יהיה עבורכם הוא יאיר לכם באור שונה סיטואציה, יספק לכם פיתרון, או ישנה לכם תפיסה. אחרי חלומות כאלה יכולה לעלות השאלה - האם להעביר את המסר הלאה, או לא. כי זה יכול להיות מסר ״רע״. אני, באופן אישי חושבת שאם מישהו העביר דרככם מסר, כנראה יש סיבה והמסר צריך להגיע, גם אם הוא קשה, למי שהוא מיועד. כמובן שצריך להעביר אותו בעדינות ורגישות, אבל כן למצוא את הדרך.

7 צפיות0 תגובות

מי אני?

קוראים לי נועה ואת המסע שלי עם ההילינג התחלתי לפני יותר מעשור.
למדתי אסטרולגיה, קריאה בקלפי טארוט, כירולוגיה (קריאה בכפות ידיים), עשיתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ואני ממשיכה כל הזמן ללמוד. 

 

את שיטת הטיפול היחודית לי פיתחתי לאחר שגיליתי שלבני הבכור - אור, יש גידול בראש ולרופאים לא היו פתרונות. 

היו לי שתי ברירות - לוותר, או לנסות לטפל בו ולעזור לו לחיות.
את הבסיס ידעתי מאינטואיציה ואת השאר למדתי ופיתחתי תוך כדי הטיפולים בו. אור חי ללא טיפולים קונבנציונלים וללא תרופות שנה ו-8 חודשים מעבר למה שהרופאים העריכו שיחיה.
 

הטיפול באור לימד אותי לשלב את כל הידע שרכשתי, להשתמש באינטואיציות שלי ולהשתמש ביכולות שלי בשביל לאפשר לגוף לרפא את עצמו. מאז אני מטפלת ועוזרת לכל מי שמגיע/ה אלי להבריא. להתחבר לעצמו, לנקות את הפצעים, להגשים משאלות ולחיות טוב יותר.
 

אם אתם מרגישים שבא לכם שינוי - להרגיש טוב יותר בגוף ובנפש, אתם מוזמנים לחוות ריפוי שונה. זה תהליך מדהים ובמהלכו (ובסופו) המון טוב.
אני אשמח מאוד לפגוש אתכם.
 

התמונה שלי.png
נועה לוי - הילרית
054-3254777
bottom of page