top of page

דיכאון חורף ❄️⛈️ איך לצאת מזה? כמה טיפים של מודעות שיעזרו לכם להרגיש טוב:מכירים את זה שבקיץ הכל טוב, זורם, חיוכים, סבבה, אהבה ובחורף אתם כאילו בנאדם אחר?


איך שמגיעים העננים ויורד הגשם הראשון, איזה צל נכנס בכם, שמחת החיים נעלמת, אין לכם חשק לכלום פתאום נראה לכם ששום דבר טוב לא קורה, ששום דבר שאתם עושים לא מצליח, אין לכם מספיק אהבה, אין לכם מספיק אתגר אין לכם מספיק חברים

אין לכם מספיק כסף בעיקר יש איזה עצב גדול שמשתלט ואתם מרגישים שאתם לא אתם, כי אתם יודעים שאתם יכולים להיות אחרת לגמרי, יכולים להיות בטוב. וממש לא מובן, למה נפל עליכם כל החושך הזה ואין לכם מושג איך תצאו מזה.למה החורף עושה עצוב?


הגוף הוא כמו מכשיר שפועל על בטריה. כשהבטריה חלשה - קשה לו לעבוד ואז מרגישים עצב ואפילו דיכאון.


הבטריה של הגוף נטענת מכל מיני דברים

ואחד העיקריים שבהם הוא השמש. בחורף, היום יותר קצר ויש פחות שעות שמש.

בימים גשומים, כשהעננים מכסים את השמים, יש עוד פחות שמש

ולכן הבטריה של הגוף נטענת באופן טבעי, בחורף פחות מאשר בקיץ.

הבטריה החלשה גורמת לכמה דברים:

  1. עייפות יותר גדולה

  2. אכילה מוגברת (כי האוכל הוא מקור זמין וקל לייצר אנרגיה, במקום זו שמגיעה מהשמש)

  3. פחות תזוזה (כדי לא לבזבז אנרגיה מיותרת).

  4. מצב רוח ירוד, שיכול להתפתח לדיכאון עונתי.


איך אפשר לצאת מדיכאון חורף?

ה-אין שמש ובגלל זה אין אנרגיה עושה אתכם עצובים.

אם תדעו איך לייצר אנרגיה גם בימים של חורף (ולא מהשמש) - לא תהיו בדיכאון. זה דורש להשתמש במודעות.

תי

לזוז - לייצר תנועה:

הגוף הוא כמו דינמו (מכשיר שמייצר חשמל ע״י תנועה). ככל שתזוזו יותר - ככה תהיה לכם יותר אנרגיה בגוף. ופה נכנסת המודעות - כי בחורף, במיוחד בימים של גשם, האינסטינקט הוא לא לזוז. אבל, ברגע שתזזו - תרגישו שמחים יותר. אז תעשו איזושהי פעילות. לא משנה מה. תלכו, תרקדו, תקפצו בבית, העיקר שתהיה תנועה.


צאו החוצה:

למרות שמעונן, גשום ולא מרגישים את השמש, היא שם. סיבוב קטן בחוץ יספק לכם אנרגית שמש וישפר לכם את מצב הרוח.


עונג:

כל דבר שישמח ויצחיק אתכם יגדיל את עוצמת האנרגיה שלכם ויעזור לכם להרגיש טוב. (עדיף לא עונג מאוכל, כי הפעולה של פירוק האוכל לוקחת יותר אנרגיה מאשר מעניקה). איך לייצר עונג? לראות דברים מצחיקים בטלויזיה, להיות עם חברים, לעשות משהו שעושה לכם טוב.


מוזיקה קצבית:

לצלילים יש תדרים שמשפיעים על מצב הרוח לא סתם בימים גשומים שומעים מוזיקה רגועה ועצובה יותר, כי היא מתאימה לתדר הכללי שבחוץ. כדי להגדיל את האנרגיה ולשפר את מצב הרוח שימוד דווקא מוזיקה קצבית ומשמחת. הגלים הקצביים ישנו את התדר של המוח שלכם מעצוב לשמח.


ניקוי אנרגטי לדיכאון חורף:

דיכאון הוא עצב מצטבר. זה מתחיל בהדרגה ואם לא מטופל הולך ומתגבר עד שהוא משתלט וקשה לצאת ממנו. אחת הדרכים להקל על הדיכאון בכלל ועל דיכאון חורף בפרט, הוא לנקות את העצב.


העצב יכול להיוצר מקשיים שחוויתם בעבר או בהווה מקושי של אחרים שיוצר הזדהות, מעצב של אחרים ש״נדבק״ אנרגטית וסופגים אותו בלי לדעת ומתיישב על האנרגיה שלכם. הוא יכול להיות אירועים מודחקים מהעבר שצפים כשאין משהו שיסיח את הדעת... כך או כך, כשיש הרבה עצב האנרגיה נתקעת ולא זורמת. אפשר באמצעות תרגיל אנרגטי די פשוט, או באמצעות מדיטציה להזרים את האנרגיה ולנקות אותה מדברים שיושבים עליה ואפשר לשחרר.


[איך עושים ניקוי אנרגטי]

[למה לעשות ניקוי אנרגטי]


 

מרגישים שאתם צריכים עזרה להבריא, או להרגיש יותר טוב? מוזמנים לקבוע טיפול

אהבתם? לחצו על ה- 💗 השאירו תגובה 👇🏼 או צרו קשר


מוזמנים לעקוב אחרי בערוץ היוטיוב של אור הילינג, בדף הפייסבוק, או להצטרף לקבוצה: הילינג, כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול, באינסטגרם ובטיקטוק: @orhealing

לסדנאות וקורסים לחצו כאן.


כתבה: נועה לוי - הילרית ומתקשרת, מדריכה בשיטת ״אור הילינג״ 054-3254777

9 צפיות0 תגובות

מי אני?

קוראים לי נועה ואת המסע שלי עם ההילינג התחלתי לפני יותר מעשור.
למדתי אסטרולגיה, קריאה בקלפי טארוט, כירולוגיה (קריאה בכפות ידיים), עשיתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ואני ממשיכה כל הזמן ללמוד. 

 

את שיטת הטיפול היחודית לי פיתחתי לאחר שגיליתי שלבני הבכור - אור, יש גידול בראש ולרופאים לא היו פתרונות. 

היו לי שתי ברירות - לוותר, או לנסות לטפל בו ולעזור לו לחיות.
את הבסיס ידעתי מאינטואיציה ואת השאר למדתי ופיתחתי תוך כדי הטיפולים בו. אור חי ללא טיפולים קונבנציונלים וללא תרופות שנה ו-8 חודשים מעבר למה שהרופאים העריכו שיחיה.
 

הטיפול באור לימד אותי לשלב את כל הידע שרכשתי, להשתמש באינטואיציות שלי ולהשתמש ביכולות שלי בשביל לאפשר לגוף לרפא את עצמו. מאז אני מטפלת ועוזרת לכל מי שמגיע/ה אלי להבריא. להתחבר לעצמו, לנקות את הפצעים, להגשים משאלות ולחיות טוב יותר.
 

אם אתם מרגישים שבא לכם שינוי - להרגיש טוב יותר בגוף ובנפש, אתם מוזמנים לחוות ריפוי שונה. זה תהליך מדהים ובמהלכו (ובסופו) המון טוב.
אני אשמח מאוד לפגוש אתכם.
 

התמונה שלי.png
נועה לוי - הילרית
054-3254777
bottom of page