איך להתמודד עם משבר

עודכן ב: אפר 3

איך להתמודד עם משבר ואיך לנצח את הקושי.


תקופות קשות יש. לכולם.

איך מתמודדים איתם? איך הופכים את קושי לעוצמה וחולשה לחוזקה?יש תקופות כאלה. קשות. שדברים פחות זורמים, שצריך להתמודד עם קשיים, תקופות בהן מרגישים יותר לבד, ששום דבר לא הולך כמו שרוצים, שמרגישים חסר, או שיותר עצובים (ובד״כ כל הדברים מגיעים ביחד).

המשברים האלה, הם נחלת הכלל. הם לא פוסחים על אף אחד.


החיים קשים. איך מתמודדים?


החיים קשים, זה נכון. אבל בואו נודה רגע באמת - זה די משעמם לחיות חיים קלים. יש תחושת סיפוק נורא גדולה בלהתגבר על קושי. האתגרים שבחיים הופכים אותנו למי שאנחנו. למה שאנחנו.

לכל אחד יש דרך אחרת להתמודד עם משבר:

יש את אלה שאומרים: ״למה אני״? ״למה זה מגיע לי״? הם אלה שמרחמים על עצמם, מסתכלים מה לאחרים יש ולהם אין, מוותרים לעצמם ונכנעים לקושי.

יש את אלה שמתכחשים, שבורחים מהקושי - מתעלמים ממנו (אולי הוא יעלם מעצמו?!), עד שהוא מוצא את הדרך להתקיף בעוצמה כל כך גדולה, שאי אפשר להתעלם ממנו.

ויש את אלה שמבינים - אוקי, יש פה קושי. נבהלים (כי זה מפחיד) ומתחילים לחשוב איך להתמודד - איך מנצחים את הקושי. איך פותרים את הבעיה בצורה הנכונה יותר והכי נעימה שאפשר.

מה הדרך שלכם?


להתמודד עם הקושי


בשביל להתמודד עם משבר צריך לעבור דרך הבעיה. להסתכל לה בעיניים ולא לפחד ממנה. לראות איפה היא נוגעת ולמה כל כך קשה להתמודד איתה. צריך לחשוב מה אפשר לשנות - בכם, או בחיים שלכם כדי להקל על החיים שלכם.

קשה? זה לא סוף העולם. קשה לכוווולם. דברו על זה! אל תתביישו. שבו רגע עם עצמכם ותקשיבו ללב שלכם. אל תתנו לפחד לנהל אתכם וגם לא לסביבה. אל תתנו לאף אחד להגיד לכם מה נכון. תעשו רק מה שנכון בלב פנימה. בתוך כל החרא הזה (סליחה על המילה) קיימת גם תקווה. מתוך הקושי תגלו תכונות חדשות בעצמכם ואם תרצו, תצאו מהמשבר מחוזקים וחכמים יותר ממה שהייתם.אל תאבדו תקווה


הכל עובר. זאת לא רק קלישאה. לטוב ולרע, שום דבר לא נשאר. אז קחו נשימה עמוקה, תראו את הטוב שיש לכם, את האהבה שמסביבכם, את המשפחה והחברים שמקיפים אתכם ועוזרים לכם להתחזק ולהיות אתם. גם אם זה מה שמרגיש לכם כרגע - אתם לא לבד. רק תסתכלו מסביב ותראו כמה אנשים רוצים שיהיה לכם טוב.

וגם, אל תחכו שיגיעו מים עד נפש. מתחיל להיות קשה? משהו תקוע? לא עובד? תעצרו רגע ותשימו אליו לב. כנראה שצריך פה התייחסות אחרת. אל תתעלמו מהבעיה, היא לא תעלם. היא רק תתעצם. טפלו בה רגע אחד לפני שהיא כבר ממש גדולה. תיקחו עזרה. לכל אחד יש טיפול שמתאים לו ודרך שנכונה לו. צריך רק למצוא אותה. תאמינו בעצמכם, תמצאו את הכוח שבכם ותדעו: גם זה יעבור ובקרוב מאוד אתם תהיו אחרי.


פוסטים אחרונים

הצג הכול

מי אני?

קוראים לי נועה ואת המסע שלי עם ההילינג התחלתי לפני יותר מעשור. למדתי אסטרולגיה, קריאה בקלפים, כירולוגיה (קריאה בכפות ידיים), עשיתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ואני ממשיכה כל הזמן ללמוד. 

 

את שיטת הטיפול הייחודית לי פיתחתי לאחר שגיליתי שלבני הבכור - אור, יש גידול בראש ולרופאים לא היו פתרונות. 

היו לי שתי ברירות - לוותר, או לנסות לטפל בו ולעזור לו לחיות. את הבסיס ידעתי מאינטואיציה ואת השאר למדתי ופיתחתי תוך כדי הטיפולים בו. אור חי ללא טיפולים קונבנציונלים וללא תרופות שנה ו-8 חודשים מעבר למה שהרופאים העריכו שיחיה.
 

הטיפול באור לימד אותי לשלב את כל הידע שרכשתי, להשתמש באינטואיציות שלי ולהשתמש ביכולות שלי בשביל לאפשר לגוף לרפא את עצמו. 
 

אם אתם מרגישים שבא לכם שינוי - להרגיש טוב יותר בגוף ובנפש, אתם מוזמנים לחוות ריפוי שונה. זה תהליך מדהים ובמהלכו (ובסופו) המון טוב.
אני אשמח מאוד לפגוש אתכם.
 

נועה לוי - הילרית
054-3254777
נועה לוי - הילרית
054-3254777

קליניקה מקסימה, גישה נוחה ללא מדרגות. ושפע של חניה ברחוב

סוקולוב 47, נהריה

* אפשר גם לקבוע טיפול מרחוק

  • White Facebook Icon
  • YouTube - White Circle
  • White Instagram Icon

© 2019 by Studio-buooot.com 

  • Grey Facebook Icon